Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Size daha hızlı şekilde yardım sunabilmemiz için lütfen hesabınıza giriş yaparak şirketinize özel irtibat seçeneklerini bulun. Bizi uygulama içinden de doğrudan arayabilirsiniz.

Egencia’ya ilk kez giriş yapıyorsanız, giriş, sayfasına gidin, kurumsal e-posta adresinizi girin ve “Kullanıcı adını ve/veya şifreyi unuttum” seçeneğini tıklayın. Şifrenizi sıfırlama bağlantısını içeren bir e-posta alacaksınız. Şirketiniz, Egencia erişimi için şifre kullanılmayan, çoklu oturum açma özelliğini kullanıyorsa, lütfen Egencia erişimi için kullanmanız gereken bağlantıyı Seyahat Yöneticinizden öğrenin.

Kullanıcı adınızı ve/veya şifreyi mi unuttunuz? Sorun değil; giriş sayfasına gidin, kurumsal e-posta adresinizi girin ve “Kullanıcı adınızı ve/veya şifreyi mi unuttunuz?” seçeneğini tıklayın. Şifrenizi sıfırlama bağlantısını içeren bir e-posta alacaksınız.

Daha hızlı hizmet için lütfen hesabınıza giriş yaparak şirketinize özel irtibat seçeneklerini bulun. Bizi uygulama içinden de doğrudan arayabilirsiniz.

Lütfen Egencia Kaynak Merkezimize bakın; masaüstü bilgisayarla veya mobil cihazla nasıl seyahat rezervasyonu yapabileceğinize dair bilgileri burada bulabilir ve Egencia’nın sunduğu hizmetlerden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Egencia’nın sizin için doğru çözüm olup olmadığını görüşmek üzere sizi uzmanlarımızdan birisine yönlendirelim. İletişim bilgileri: 90 0 850 202 39 00

Aradığınızı hâlâ bulamıyor musunuz?

Şirketiniz Egencia’yı kullanıyorsa ve Egencia Destek birimiyle iletişime geçmek istiyor ama giriş yapamıyorsanız şu formu doldurun. 90 0 850 202 39 00 numaralı telefonu da arayabilirsiniz.