Başarılı bir iş seyahati için 5 yöntem

Misafirlere talep ettikleri şeyi verin

Müşteri merkezli bir deneyimle, herhangi bir zorunluluk olmaksızın, şirket seyahat politikalarına uygunluğu sağlayarak önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Tercihten taviz vermeden pratiklik, konfor ve güven sunuyoruz.

Maliyet ve kurumsal seyahat politikalarına uygunluk dengesi

Kolay olmadığını biliyoruz, ama bir seyahat yönetimi programında, gerçek maliyet kazancı maliyeti düşürücü önlemlerle değil misafirlerin ilgili süreci benimsemesi sağlanarak elde edilir. Mükemmel bir program oluşturulurken, misafirin tanıdık bir sürece, net bir politikaya ve seçeneğe duyduğu ihtiyaç başlangıç noktası olmalıdır. Ancak bundan sonra, misafirlerin ilgili süreci benimsemesinin getirdiği maliyet düşüşünden yararlanabilirsiniz.

Kazançları tek tek ele alın

Seyahat politikanızın etkinliğini ölçün. Satın alma eğilimlerini ve modellerini inceleyin. Kurumsal seyahat programınızdaki yeni maliyet düşürme fırsatlarını belirlemenize yardımcı olabiliriz.

İleriye dönük risk yönetimi

Doğru hazırlıkla seyahat riski azaltılabilir. Değerlendirme, Bilgilendirme ve Yardım temel kılavuz ilkeleriniz olmalıdır. Seyahat riski yönetiminizi düzene koymanıza yardımcı olabiliriz.

Süreci basitleştirin

Misafirlerinizin üç şeye ihtiyacı var: bir online seyahat rezervasyonu aracı, mobil uygulamalar ve acil durumda aramak için seyahat danışmanları. Kurumsal seyahat politikanızı, bilet ücretlerinizi ve içeriğinizi tüm temas noktalarında tutarlı şekilde tutun.