5 sposobów na udaną podróż służbową

Daj podróżnym to, czego oczekują

Można wiele zaoszczędzić, dzięki gromadzeniu informacji o regulaminach w jednym miejscu. Dostarczamy wygodę, komfort i bezpieczeństwo wraz z możliwością wyboru.

Równowaga kosztów i przestrzeganie zasad

Wiemy, że nie jest to łatwe, ale prawdziwe oszczędzanie w zarządzaniu podróżami polega na akceptacji zasad ze strony podróżnych, nie na cięciu kosztów. Najlepszy system opiera się o przystępne procesy, klarowne zasady i szeroki wybór. Dopiero gdy podróżni stosują wszystkie zasady, czerpać można korzyści z niższych kosztów.

Tnij koszty jeden po drugim

Sprawdź efektywność zasad dotyczących podróży. Zajrzyj do trendów i modeli kupna. Pomożemy Ci zidentyfikować nowe możliwości oszczędzania dzięki naszemu programowi podróży korporacyjnych.

Zarządzaj ryzykiem proaktywnie

Z ryzykownymi sytuacjami w podróży można sobie poradzić dzięki odpowiednim przygotowaniom. Głównymi zasadami powinny być: dostęp, informacje oraz pomoc. Pomożemy Ci przejąć kontrolę nad ryzykiem w podróży.

Grunt to prostota

Twoi podróżni potrzebują trzech rzeczy: narzędzia do rezerwacji online, aplikacji mobilnych oraz konsultantów dostępnych przez telefon w razie nagłych wypadków. Ważne, by zasady podróży służbowych, taryfy i inne informacje były konsekwentne i spójne na wszystkich platformach.