Dynamické vizualizace, centralizovaná data

Sestavy na vysoké úrovni, využitelné údaje, možnosti úspor — to vše na dosah ruky.

Dynamické vizualizace, centralizovaná data

Sestavy na vysoké úrovni, využitelné údaje, možnosti úspor — to vše na dosah ruky.

Strategie vašich služebních cest

Ať už jste velká korporace s celosvětovou působností nebo začínající podnikatelský subjekt s revoluční vizí, služební cesty musí být součástí vaší růstové strategie.

Nestačí jen zavést program služebních cest. Je třeba proniknout do dat, abyste mohli výkonnost vašeho cestovního programu hodnotit. 

  • Egencia Analytics Studio automaticky shromažďuje data z vašeho cestovního programu a tím vám umožňuje náhled a vytváření vašich individuálních reportů. Můžete si tak generovat reporty s konkrétními informacemi a podrobnostmi, které vám pomohou zobrazit celkovou efektivitu úspor.
  • Sledujte a hodnoťte svůj cestovní program pomocí reportů, které vám poskytnou celkový interaktivní náhled nebo podrobnou analýzu jednotlivých služeb (letenky, hotely, auta, vlaky, víza atd.).
  • Můžete si zobrazit jakékoli údaje a soustředit se na ukazatele, které jsou pro vaši firmu nejdůležitější. Využijte poznatky získané pomocí nástrojů v Analytics Studiu k nalezení úspor, zlepšení souladu s vaší firemní cestovní strategií a zvýšení spokojenosti vašich cestujících.

Šetřete čas a peníze

Zaměstnanci, kteří jsou spokojení s úrovní cestování, mohou patřit k vašim nejlepším náborářům. Nejdůležitější je poskytnout jim cestovní program, který je přehledný, snadno srozumitelný a vyhovuje jejich potřebám. Kontrolujeme všechny složky naší technologie, což znamená, že dokážeme zajistit konzistentní péči o cestující a tvůrce cesty, ať už jsou se společností Egencia ve spojení online, přes naši aplikaci nebo prostřednictvím některého z našich zástupců.

Tím ale zajištění skvělé služební cesty nekončí. Máme specializovaný tým zástupců, kteří hledají levné letenky v programu Fare Savings Finder (vyhledávač úspor cestovních nákladů), aby snížili vaše náklady. Používáme strojové učení pro Smart Mix, což je funkce, která vám a vašim cestujícím zaměstnancům při tvorbě rezervace vyhledá nejlepší hotely a letecká spojení. To znamená, že na prvních místech uvidíte nejvhodnější možnosti, které zohledňují přednastavené volby, historii cestování a ceny, které vyhovují vašim zásadám.

Na naší platformě věnujeme technologii zvláštní pozornost, abychom zajistili cestujícím a manažerům cestování lepší péči. Více než 88procentní využití naší online rezervační platformy, která je snadno přístupná z jakéhokoli zařízení, znamená zvýšení vaší produktivity.

Základem jsou data

Egencia je jediná firemní cestovní agentura, která dokáže centralizovat všechna vaše online a offline cestovní data na jednom místě a nevyžaduje proto synchronizaci mezi více systémy.

Vybudovali jsme naši digitální cestovní platformu s ohledem na lidi, pro které jsou služební cesty denní chleba. Proto se můžete na svůj cestovní program spolehnout s vědomím, že máte kompletní přehled.

Vdechneme vašemu cestovnímu programu život pomocí vizualizace dat v Analytics Studiu. S řadou filtrů, dynamických grafů, diagramů a intuitivních funkcí máte své údaje vždy po ruce. Ať potřebujete stahovat obrázky, excelové soubory, zdrojová data nebo ukládat zprávy ve formátu PDF, máme pro vás řešení. Potřebujete se u konkrétní skupiny cestujících zaměřit na soulad s předpisy a zásadami? Stačí nastavit potřebné filtry a zobrazí se vám podrobné informace.

Víme, že služební cesty jsou jako skládačka tvořená spoustou pohyblivých dílů a že musíte dělat rychlá a jasná rozhodnutí. Proto jsme vybavili Analytics Studio vším potřebným, abychom vám pomohli pochopit výkonnost vašeho cestovního programu a najít potenciální úspory.

Chcete najít optimální řešení služebních cest? Začněte ještě dnes.