Cestování stejně unikátní, jako vy

Vaše společnost je jako žádná jiná.
Vaše firemní setkání a akce by měly být také.

Cestování stejně unikátní, jako vy

Vaše společnost je jako žádná jiná.
Vaše firemní setkání a akce by měly být také.

Setkání a akce, které mají smysl

Navrhujte a organizujte nezapomenutelné obchodní akce se stejnou lehkostí a odborností, jaké očekáváte od naší platformy pro management cestování. Přizvěte si jednoho z našich odborníků na plánování obchodních setkání a firemních akcí, aby vám pomohl s tvorbou dokonalé prezentace vaší organizace.   

Když cestujete v 10 nebo více lidech, jste v oboru cestování a společenských akcí považováni za skupinu. To znamená, že se na vaše cestující vztahují zvláštní pravidla, podmínky a storno podmínky, kterých si musíte být vědomi, abyste se vyhnuli zbytečným platbám a pokutám.

Ale nebojte se – my vás provedeme. Jsme odborníci na logistiku, ať se vaší akce účastní 10 nebo 20 000 lidí nebo ať se koná na jednom místě či ve více destinacích a na různých místech. Vše provádíme hladce a nenápadně, abyste se mohli soustředit na svou akci.

Naše nabídka

Card image cap

Skupinové cesty

Leteckou i železniční dopravu lze rezervovat jako samostatný produkt nebo jako součást větší akce.

Card image cap

Schůzky a ubytování

Můžete rezervovat větší počet pokojů pro skupiny, zamluvit zasedací místnosti i společenské prostory.

Card image cap

Komplexní zajištění akcí

Rozhodnete-li se pro plánování akcí „à la carte“, poskytneme vám specialisty na přípravu podnikových akcí, kteří pro vás naplánují a zrealizují akci na míru.

Chytrý management schůzek

Zajišťujeme vám podporu při sjednocování výdajů, pomáháme provádět průběžné kontroly pro udržení vyváženosti vašeho rozpočtu a navrhujeme způsoby, jak zlepšit plánování událostí a vytvořit úspory. Naši určení manažeři setkání a akcí vás budou podporovat v průběhu celého procesu s ohledem na konkrétní potřeby vaší společnosti.  

Chápeme potřebu mít vše plně pod kontrolou, a proto spolupracujeme s profesionály, kterým můžete důvěřovat a kteří pozvednou úroveň vašich akcí. Naše specializované týmy vynikají odborností v každé oblasti. Vy ale budete u sebe vždy mít zkušeného projektového manažera, který vás povede a podpoří. A je nám ctí vyjednávat pro vás co nejlepší ceny u rozsáhlého portfolia hotelů, se kterými spolupracujeme.

Klíčem k úspěchu události je spokojenost účastníka. Upravujeme své návrhy tak, abychom maximalizovali spokojenost účastníků. Rádi vám pomůžeme, ať je vaše akce jakkoli veliká. Těžkou práci můžete přenechat nám a našemu specializovanému týmu, který zajistí plánování, logistiku, cestování a další potřebné věci.

Snadnější management akcí online

Podívejte se, jak snadné může být zařídit špičkovou akci pomocí moderních technologií, počínaje naším online návrhem. Na internetu si vyberte z různých možností, dokud nebudete spokojení, včetně nákladů. 

Neustále se snažíme akce zařizovat na co nejvyšší možné úrovni. Náš nástroj pro správu účastníků nabízí individuální itineráře, pomůcku pro generování QR kódů, aby byla zajištěna bezpečnost každého účastníka, odběr oznámení, individuální platby a další.

Nabízíme také možnost připojení k aplikaci s interaktivními funkcemi během setkání a připojení k sociálním sítím v souvislosti s akcí. S nadšením kombinujeme technologii platformy pro služební cesty s naším osobním přístupem, aby vaše akce dopadla co nejlépe.

Chcete naplánovat další setkání nebo akci?
Začněte již dnes.