Vyúčtování cestovních výdajů na míru pro vaše potřeby

Propojte svůj cestovní program s praktickým řešením vyúčtování cestovních výdajů.

Vyúčtování cestovních výdajů na míru pro vaše potřeby

Propojte svůj cestovní program s praktickým řešením vyúčtování cestovních výdajů.

Jednodušší správa cestovních výdajů

Spravovat cesty a výdaje není nic snadného.

Ať už jste globální korporace nebo malý či střední podnik, zahrnuje vaše organizace cestovního programu i dohled nad každodenními cestovními výdaji, správu rozpočtů a párování účtů. Znamená to sledovat veškeré výdaje související s cestováním, ať už jsou či nejsou schvalovány a ve vašem systému.

Existuje způsob, jak tyto úkoly zjednodušit. Je efektivní, umožňuje tvorbu výkazů stejně jako ostatní součásti vašeho cestovního programu, podporuje soulad s předpisy a poskytuje komplexní obrázek o vašich cestovních výdajích. 

Nabízíme kompletní řešení nebo vám pomůžeme propojit vaše zásady upravující cestování se systémem pro vykazování cestovních výdajů. Nezáleží na tom, proč potřebujete dohlížet na cestovní výdaje. Pomůžeme vám najít optimální způsob propojení cestovního programu se snadným řešením vyúčtování cestovních výdajů.

Jedno řešení pro cestovní výdaje

Víme, jak je důležité sledovat cestovní výdaje. Naše řešení pro vyúčtování cestovních výdajů vám nabízí pomoc. Obsahuje snadno použitelný evidenční systém, který vám umožní spravovat všechny výdaje na jednom místě. 

  • Mějte každý den přehled o cestovních výdajích.
  • Propojte důležitá datová pole pro podporu tvorby rozpočtů a finanční odpovědnosti.
  • Snadno spravujte výkazy cestovních výdajů zaměstnanců obsahující platby osobními nebo firemními kreditními kartami.
  • V hlavní účetní knize rychle přiřazujte centrálně účtované platby společnostem vydávajícím kreditní karty ke kompletně potvrzeným cestovním výdajům.

Zjednodušení procesů a zásad

Nechte své zásady a procesy týkající se cestovních výdajů pracovat pro vás. Ušetřete čas i peníze s řešením pro správu cestovních výdajů, které v každém kroku naplňuje vaše cíle.

  • Vytvářejte profily cestujících osob a preference týkající se rezervací a podporujte tak dodržování zásad.
  • Konfigurujte datová pole tak, aby odpovídala vašim potřebám v oblasti výkaznictví.
  • Poskytujte flexibilní podporu pro různé typy plateb.
  • Vytvářejte datové toky v rámci oblasti cestovních výdajů a souvisejících systémů výkaznictví.
  • Podporujte své současné procesy vykazování cestovních výdajů a jejich přiřazování.
  • Zajistěte správné přiřazení všech položek v hlavní knize.

Egencia nabízí plně integrované řešení pro cestovní náklady, které umožňuje začlenit komplexní systém zahrnující rezervace, realizaci i výdaje přímo do naší platformy. Systém je ideální pro podniky, které mají zájem o kompletní řešení pro svůj cestovní program.

Vyúčtování cestovních výdajů pro podniky všech velikostí

Nabízíme funkce Open Connect a Open Sync, které správu účetních výdajů ještě dále usnadňují. 

Funkce Open Connect zvyšuje efektivitu systému, protože umožňuje odesílat údaje o cestě více než 20 partnerům pro správu výdajů. Automaticky odesílejte data do speciálních systémů vyúčtování cestovních výdajů, partnerům pro řízení cestovních rizik nebo systémů ERP.

Open Sync je pak ideální doplněk pro malé a střední firmy ze Severní Ameriky, pokud jejich zaměstnanci používají pro úhradu cestovních výdajů osobní kreditní karty. Systém dokáže zvýšit míru souladu s předpisy a snížit nadměrné náklady, protože umožňuje, aby cestující slučovali stvrzenky a poplatky účtované na osobní kreditní kartu nebo dokonce i více karet. Open Sync sdružuje všechny výdaje a automaticky vytvoří tabulku, kterou lze jednoduše exportovat a odeslat nákladovým partnerům.

 

Zajištění rovnováhy mezi rezervacemi a východisky

Do hlavní účetní knihy potřebujete kompletně přiřazené výpisy ke kreditním kartám a bankovním účtům. Právě proto náš systém zajistí, aby byla data o všech transakcích, ať už provedených offline, nebo online, včetně vlastních datových polí, jednoduše předávána do systému vyúčtování cestovních výdajů. Spolupracujeme s velkým množstvím partnerům pro oblast vyúčtování cestovních nákladů a zprostředkovatelů plateb, a proto vám můžeme zajistit výkazy dat o fakturaci, jež lze exportovat v souladu se speciálními požadavky na přiřazování, jež vaše firma může mít.

Začínáme

Spolupracujeme se zákazníky, abychom porozuměli jejich potřebám a mohli jim pomoci najít optimální proces vyúčtování cestovních výdajů, řešení a mobilní aplikace pro práci s daty o výdajích tak, jak to nejlépe vyhovuje jejich požadavkům.

Existuje několik způsobů začlenění dat o cestách do systému vyúčtování cestovních výdajů. Naše globální partnerství s poskytovateli služeb vyúčtování cestovních výdajů nám umožňuje nabízet zákazníkům rozmanité cenově úsporné možnosti podle jejich potřeb. Jsme zde, abychom manažerům cestování, cestujícím osobám, účetním oddělením a dalším ulevili od náročného manuálního zpracování.

Zpracování čísel nemusí být únavné. Kontaktujte nás, abychom mohli posoudit vaše potřeby v oblasti vyúčtování cestovních nákladů.

Chtěli byste vědět víc?
Kontaktujte prodejní tým Egencia.