Vsaďte na jistotu se zásadami pro cestování

Díky naší intuitivní platformě je soulad se zásadami přirozená věc.

Vsaďte na jistotu se zásadami pro cestování

Díky naší intuitivní platformě je soulad se zásadami přirozená věc.

Snadné zajištění souladu se zásadami

Vaši cestující zaměstnanci mohou snadno provádět rezervace v souladu s pravidly, když mají k dispozici intuitivní platformu zajišťující důsledné uplatňování vašich zásad, která je pokaždé navádí k vyhovujícím rezervacím, ať jsou online, offline nebo využívají mobilní aplikaci.

 • Každá rezervace provedená kterýmkoli určeným způsobem bude odpovídat cestovním zásadám vaší organizace, ať už vaši cestující a tvůrci cesty provedou rezervaci telefonicky, přes internet nebo v mobilní aplikaci.
 • Pomocí aktualizací zásad prováděných na každém zařízení umožníte vašim cestujícím, aby si vždy a všude vybírali rezervace vyhovující zásadám.
 • Vždy aktuální informace o zásadách díky okamžitým aktualizacím všech rezervačních kanálů v případě změn.
 • Pro usnadnění rezervací zvýrazníme možnosti, které nejlépe odpovídají profilům vašich cestujících a zásadám vaší organizace.

82%

cestujících

plánujících pracovní cestu vždy provádí rezervaci v souladu se zásadami

Najděte úspory, udělejte cestujícím radost

Když jsou vaše zásady propojeny s řešením managementu cestování, je to jednodušší pro všechny. Cestovatelé jsou naváděni k možnostem, které odpovídají jejich profilu, bez ohledu na to, pro jaký způsob rezervace se rozhodnou.

Vaši cestující budou spokojení s jednoduchostí rezervace a vy ušetříte díky zlepšení souladu se zásadami. 

 • Najděte úspory. S možností snadno provádět rezervace přes firemní cestovní agenturu je také spojen výkonný systém generování sestav, díky kterému získáte jasnou představu o cestovních výdajích a můžete snadno identifikovat oblasti, které je třeba optimalizovat.
 • Přizpůsobeno pro každého cestovatele. Rozdělte své cestující zaměstnance do různých skupin na základě jejich rolí a vytvořte přizpůsobené cestovní zásady, které odpovídají jejich potřebám a motivují je, aby si rezervace vytvářeli podle pravidel.

Zvyšte úroveň svého firemním cestování

Vaši organizaci tvoří jednotlivci a vaše firemní cestovní agentura by tak nim měla přistupovat. Zjistěte, jak můžete firemní cestování využít jako strategickou investici do vaší společnosti, která se může projevit na obchodních výsledcích a zvýšit spokojenost cestujících zaměstnanců.

Nejlepší způsob, jak zajistit, aby cestující prováděli rezervace podle pravidel, je nastavit zásady pro cestování tak, aby zohledňovaly všechny jejich – a vaše – potřeby. Toho dosáhnete pomocí flexibilní, přizpůsobivé platformy podporované specializovaným týmem služeb zákazníkům.

 • Vytvořte více skupin cestujících, abyste mohli nastavovat odlišné zásady pro často cestující zaměstnance, příležitostné cestující, manažery a všechny ostatní.
 • Díky možnosti přizpůsobit zásady jednotlivým úrovním cestujících můžete zohlednit výjimky.
 • Provádějte rychlé optimalizace díky tomu, že změny a revize se u rezervací vašich cestujících zaměstnanců projeví okamžitě. Efektivita vašich cestujících a cestovního programu tak zůstane špičková.

Získávejte analytické informace, dosahujte úspor

S jednou centralizovanou platformou pro cestovní rezervace a správu zásad máte přehled o celkové efektivitě vašeho cestovního programu a můžete vytvářet zásady pro cestování, které ho ještě vylepší.

 • Okamžitý přístup k sestavám, které vám poskytnou celkový přehled o dodržování vašich zásad u jakýchkoli cest, bez ohledu na to, jak byla cesta rezervována.
 • Práci s daty nechte na nás. Když jsou všechny vaše zásady a rezervace na jedné univerzální platformě, eliminuje to potřebu manuálního zpracování dat.
 • Identifikujte příležitosti k úsporám sledováním trendů chování cestujících ve vaší organizaci.
Jste připraveni posunout svůj cestovní program na novou úroveň?
Chtěli byste vědět víc? Kontaktujte nás.