Firemní cestování se stylem

Budujeme partnerství s předními poskytovateli cestovních služeb
abychom vám pomohli šetřit čas a peníze.

Firemní cestování se stylem

Budujeme partnerství s předními poskytovateli cestovních služeb
abychom vám pomohli šetřit čas a peníze.

Egencia Advantage

Získejte přístup k celé řadě služeb, včetně Wi-Fi, letového pojištění, parkování na letišti, řízení cestovních rizik, kompenzací za zpožděné lety v rámci EU, zpracování víz a dalších.

Egencia využívá kupní sílu společnosti Expedia Group, největší diverzifikované cestovní platformy na světě, a díky tomu vám může nabídnout výhody sítě nejlepších dodavatelů. Můžete tak ušetřit čas a peníze.

Navázali jsme spolupráci s předními poskytovateli cestovních služeb, abychom vám a vašim cestujícím zaměstnancům zajistili špičkovou úroveň cestování. Na jednom místě se postaráme o všechny vaše potřeby spojené se služebními cestami. Vyberte si z naší nabídky to, co nejlépe vyhovuje vašemu řešení managementu cestování, nebo vyberte službu, která vašim cestujícím zaměstnancům poskytne to, co je pro ně nejdůležitější.

Egencia Advantage – doplňkové služby pro pracovní cesty.

Card image cap

Cesty bez starostí

Včasná rezervace všech cestovních služeb ušetří váš čas a přispěje k tomu, že celá cesta proběhne bez komplikací. Egencia Advantage umožňuje na jednom místě rezervovat nejrůznější služby od parkování na letišti až po podání žádosti o víza a zajištění potřebných cestovních dokladů.

Card image cap

Vyšší produktivita

Usnadněte zaměstnancům práci na cestách. Pracovníci s přístupem k internetu jsou spokojenější a produktivnější. Doporučujeme jim pořídit mobilní přístupový bod pro bezpečné datové připojení.

Card image cap

Lepší ochrana cestujících

Dbejte na bezpečnost zaměstnanců na cestách. Dodejte jim jistotu tím, že pro ně bude vždy připravena pomocná ruka. Našimi partnery jsou přední světoví dodavatelé komplexních řešení pro řízení rizik, která našim klientům umožňují dostát povinnosti řádné péče.

Partnerství s přidanou hodnotou

Spolupracujeme s různými organizacemi, abychom vám usnadnili cestování a poskytli ty nejlepší dostupné služby pro firemní cestování.

  • Program AirHelp může cestujícím pomoci získat kompenzace za zrušené nebo zpožděné lety v rámci EU. Automatizujte složitý proces vyplňování žádostí a zajistěte, aby vám neunikla žádná kompenzace za jakékoli nepříjemnosti, ke kterým během cesty došlo.
  • Informace o pasech jsou uložené na naší platformě, takže cestující už při rezervaci vědí, zda pro danou cestu budou potřebovat vízum. A dokonce si mohou přímo na platformě víza zajistit.
  • Přidejte ke své letecké rezervaci pro jistotu pojištění. Allianz nabízí pojištění pokrývající zrušení cesty, přerušení, zpoždění zavazadel a další potíže. Vaši cestující zaměstnanci budou kryti po zakoupení pojištění přímo na platformě.
  • Zajistěte svůj tým s pomocí předních světových společností pro řízení rizik. Tyto společnosti se specializují na poskytování lékařských služeb a cestovních bezpečnostních služeb na místě cestujícím na pracovních cestách a nabízejí různé balíčky a úrovně služeb podle potřeb vašich cestujících a destinací, kam míří.
Jste připraveni posunout svůj cestovní program na novou úroveň?
Chtěli byste vědět víc? Kontaktujte nás.