Management cestování

Podnikání může být náročné – cestování ale nemusí. Není na čase vytvořit cestovní program, který vám bude vyhovovat?

Další informace

Spokojenost cestujících

Spokojení cestující zaměstnanci pomáhají firmám k úspěchu. Zjistěte, jak můžete zvýšit své úspory a soulad s předpisy pomocí jediné rezervační platformy.

Další informace

Úspory nákladů a analytické nástroje

Potřebujete snadný přístup k těm správným datům. Použijte analytické informace založené na datech k identifikaci potenciálních úspor, sledování trendů a prohlížení interaktivních informačních panelů s aktuálními informacemi o vašem cestovním programu.

Další informace

Péče o zákazníky

Nikdy nejste sami. Využívejte nonstop odbornou podporu. Funkce Vyhledání cestujících vám umožní zjistit, kde se nacházejí vaši cestující, kteří budou mít přístup k asistenci prostřednictvím naší jednotné platformy.

Další informace

Konzultace služebních cest

S tím, jak se mění vaše firma, se mění i vaše cestovní potřeby. Naši odborní konzultanti v oblasti managementu cestování vám pomohou identifikovat potenciální úspory, dosáhnout nejlepší návratnosti investic a použít váš cestovní program k náboru zaměstnanců.

Další informace

Setkání a akce

Přišel váš čas zazářit. Naši odborníci na setkání a akce vám pomohou vytvořit dokonalou platformu pro představení vaší firmy. Nabízíme specializovaný projektový management, organizaci skupinového cestování, tisíce míst konání a evidenci účastníků.

Další informace

Egencia Advantage

Zjednodušte si cestování pomocí Egencia Advantage, jednotného řešení pro zajištění pojištění, parkování, víz a dalších záležitostí.

Další informace

Mobilní aplikace Egencia

Vše, co potřebujete, ve vaší dlani. Snadno spravujte rezervace, odesílejte schválení, prohlížejte si itineráře a sledujte polohu svých cestujících zaměstnanců, ať jsou kdekoli.

Další informace

Soulad s předpisy pro pracovní cesty

Kombinací našeho inventáře a vašich preferovaných poskytovatelů cestovních služeb můžete vytvořit sadu cestovních zásad, které budou vyhovovat všem.

Další informace

Řízení cestovních rizik

Zajistit bezpečnost vašich cestujících zaměstnanců je důležité. Můžete snadno vyhledat své cestující pomocí funkce Vyhledání cestujících, získávat aktuální informace každých 15 minut a monitorovat úrovně rizika po celém světě.

Další informace

Vyúčtování cestovních výdajů

Usnadněte si správu cest i cestovních výdajů pomocí jednoho plně integrovaného řešení, které nabízí účinné a komplexní funkce pro evidenci cestovních výdajů, řízení rozpočtů a účtování.

Další informace

Péče o cestující manažery

Zaměstnanci, kteří na cestách tráví hodně času, si zaslouží zvýšenou pozornost. Naši odborníci na manažerské cestování poskytují špičkovou asistenci včetně zkrácené čekací doby na lince, výběru preferovaných cestovních produktů a služeb, které jsou na požádání dostupné nonstop.

Další informace

Síť dodavatelů

Vaši cestující zaměstnanci mohou využívat skoro 500 000 hotelů a přes 475 leteckých společností, takže je snadné vyhovět jakýmkoli požadavkům.

Další informace

Platforma pro služební cesty

Inovace společnosti Egencia v oblasti technologií služebních cest pomáhají manažerům cestování a cestujícím pracovat v uživatelsky přívětivém a povědomém prostředí.

Další informace