Snadnější management cestování

Všechny potřebné aktuální cestovní informace máte po ruce, což usnadňuje management cestování, ať už provádíte rezervaci, měníte cestovní plán nebo schvalujete zaměstnancům cesty.

Snadnější management cestování

Všechny potřebné aktuální cestovní informace máte po ruce, což usnadňuje management cestování, ať už provádíte rezervaci, měníte cestovní plán nebo schvalujete zaměstnancům cesty.

82%

cestujících

vždy provádí rezervaci v souladu se zásadami

Soulad s předpisy. Není zapotřebí „vodění za ručičku“.

Když jsou vaše zásady propojeny s řešením managementu cestování, je to jednodušší pro všechny. Cestující si mohou vybrat z předem schválených možností a schvalující osoby to mohou odsouhlasit jediným kliknutím.

 • Vaši cestující zaměstnanci mohou využívat skoro 500 000 hotelů a přes 475 leteckých společností, takže je snadné vyhovět jakýmkoli požadavkům.
 • Aktivní uplatňování zásad. Buďte o krok napřed díky monitorování a optimalizaci zásad managementu cestování pomocí aktuálních sestav a analýz.
 • Zásady pro cestování a informace o profilu cestujícího jsou synchronizovány, aby byly stále v souladu s pravidly a přispívaly ke spokojenosti cestujících.

84 % vedoucích pracovníků říká, že osobní interakce pomáhají budovat pozitivní dlouhodobé vztahy se zákazníky.

Kultura cestování – vaše konkurenční výhoda na náročném trhu

Nová studie organizace Harvard Business Review Analytic Services ve spojení se společností Egencia.

Řízení rizik je skvělá věc

Víme, že tím nejcennějším jsou vaši lidé. Proto se staráme o jejich bezpečí ve spolupráci s předními poskytovateli zabezpečení.

 • Vyhledání cestujících umožňuje snadno najít cestující zaměstnance a každých 15 minut vám poskytuje aktualizované informace.
 • Varování před nehodami vám umožňuje informovat cestující zaměstnance o událostech, které je mohou ovlivnit.
 • Ukazatele úrovně geografického rizika vám pomohou zhodnotit a omezit cestování v místech s nepřijatelnými riziky.

Cestování nemusí být komplikované. Egencia poskytuje řešení pro správu služebních cest téměř 2 milionům cestovatelů. Chceme jim pomoci dostat se tam, kde potřebují být.

Vyúčtování cestovních nákladů na míru pro vaše potřeby

Víte, kolik času by se ušetřilo, kdyby vykazování cestovních výdajů bylo jednodušší? My ano. Proto naše vyúčtování cestovních výdajů spolupracuje s vaší společností, ať už používáte jednoduché tabulky nebo komplexní řešení pro řízení nákladů.

 • Snadné generování sestav díky propojenému, automatizovanému přístupu k výdajům.
 • Egencia Open Sync propojuje osobní kreditní karty s výdajovými systémy a umožňuje tak snadné vykazování úhrad.
 • Egencia Open Connect. Můžete si vybrat z více než 20 poskytovatelů vyúčtování cestovních nákladů, přes které lze automaticky odesílat údaje a šetřit tak čas a peníze při správě cestovních výdajů od začátku do konce.

Správa profilu z jednoho místa

Stahujte svá data kdykoli. Aktualizujte profily. S naší digitální cestovní platformou budou vaše profilové informace synchronizovány nepřetržitě.

 • Zjednodušené nastavení umožňuje odesílat odkazy pro vlastní registraci nebo rychle vytvářet více profilů cestujících.
 • Personální oddělení může sledovat nové nebo odcházející zaměstnance s integrovaným řízením nákladového střediska.
 • Profily jsou synchronizovány na všech zařízeních. Rezervace můžete vytvářet kdykoli, ať se vaši cestující zaměstnanci a manažeři cestování nacházejí kdekoli.
Potřebujete lepší řešení managementu cestování? Rádi vám pomůžeme.