Jak vám můžeme pomoci?

Abychom vám mohli pomoci co nejrychleji, přihlaste se prosím a zobrazí se vám správné kontaktní údaje pro podporu určenou vaší firmě. Můžete nám zavolat také přímo z aplikace.

Pokud se přihlašujete poprvé, otevřete si přihlašovací stránku, zadejte svůj pracovní e-mail a klikněte na volbu Zapomněli jste uživatelské jméno a/nebo heslo. Poté obdržíte e-mail s odkazem na resetování hesla. Pokud vaše společnost používá jednotné přihlašování, takže při přihlášení na web Egencia nemusíte zadávat heslo, požádejte svého manažera cestování o odkaz, který potřebujete k přístupu na web Egencia.

Co dělat v případě, že zapomenete své uživatelské jméno nebo heslo? Nevadí! Otevřete si přihlašovací stránku, zadejte svůj pracovní e-mail a klikněte na volbu Zapomněli jste uživatelské jméno a/nebo heslo. Poté obdržíte e-mail s odkazem na resetování hesla.

Abychom vám mohli pomoci co nejrychleji, přihlaste se prosím a zobrazí se vám správné kontaktní údaje pro podporu určenou vaší firmě. Můžete nám zavolat také přímo z aplikace.

Navštivte Centrum dokumentace, kde najdete návody, jak rezervovat cestovní služby na počítači i na mobilním zařízení a jak využívat služby společnosti Egencia co nejefektivněji.

Kontaktujte prosím naše specialisty, kteří vám poradí, zda je Egencia vhodná pro vaše potřeby. Volejte prosím na číslo: 420 234 094 114

Stále nemůžete najít, co jste hledali?

Pokud vaše firma využívá služby společnosti Egencia a vy nás chcete kontaktovat, ale nedaří se vám přihlásit, vyplňte tento formulář. Můžete také zatelefonovat na číslo 420 234 094 114.

V případě, že nejste klientem Egencia a máte zájem o spolupráci, prosím kontaktujte našeho obchodního zástupce pro Českou republiku: Lenka Šedivá, email: lsediva@egencia.com mobil: +420 775 889 098.