5 kroků k úspěšné organizaci služebních cest

Naplňte očekávání cestujících

Významných úspor a souladu s legislativními předpisy můžete dosáhnout i bez direktivních nařízení, pokud se zaměříte na spokojenost zákazníka. Náš web je pohodlný, uživatelsky přívětivý a bezpečný, a zároveň přináší velkou šíři nabídky.

Udržujte rovnováhu mezi náklady a předpisy

Ve firemním cestovním programu je skutečným zdrojem úspor akceptace programu uživateli, a nikoli přísná redukce nákladů. Snažíte-li se vytvořit úspěšný program, mějte na paměti, že cestující požadují transparentní proces, jasná pravidla a bohatou nabídku. Pouze za těchto předpokladů lze realizovat úspory z široké akceptace cestujícími uživateli.

Postupná realizace úspor

Sledujte efektivitu svých zásad cestování. Analyzujte nákupní trendy. My vám pomůžeme rozpoznat nové příležitosti k úsporám v rámci firemního cestovního programu.

Snažte se aktivně řídit riziko

Cestovní riziko lze omezit díky důkladné přípravě. Soustřeďte se na průběžnou analýzu, komunikaci a pomoc uživatelům. My vám s organizací řízení rizik rádi pomůžeme.

Méně je někdy více

Vaši cestující zaměstnanci potřebují jen tři věci: rezervační web, mobilní aplikaci a možnost kontaktovat cestovního konzultanta, kdyby došlo k problému. Ceny, zásady cestování i popis hotelů musí být v těchto kontaktních bodech jednotné.